Máte dotazy?

800 888 524

Volejte naši
bezplatnou infolinku
Po - Pá: 09 - 17:00

Cítíte se podrážděný a vyčerpaný?

Cítíte se podrážděný a vyčerpaný?

Jak bojovat proti negativním důsledkům klesající hladiny testosteronu

Pokud jste si mysleli, že pokles hladiny testosteronu je způsoben přibývajícím věkem, věřte, že k dočasnému poklesu hladiny testosteronu může docházet v důsledku  vnějších negativních faktorů jako je vyšší míra stresu, nedostatek spánku, špatná životospráva a nedostatek pohybu.

Klesající hladina testosteronu

Testosteron je primární mužský pohlavní hormon, zodpovědný za typické mužské vlastnosti; od výšky a růstu, hlubokého hlasu, síly a svalové hmoty až po růst penisu a varlat.
Nejvyšší hladiny testosteronu dosahuje muž kolem 20 let. Od věku 30 let začně hladina testosteronu klesat.

Ve skutečnosti hladina testosteronu klesá u mužů zhruba o jedno procento ročně, což znamená, že 50-letý muž může mít o 20% nižší hladinu testosteronu než měl ve 30ti.

Mužský přechod je způsoben klesající hladinou testosteronu a může mít negativní vliv na tělesné a duševní zdraví muže.

Fyzika a psychika

Hladina testosteronu ovlivňuje mnoho funkcí v mužském organismu, a tak svým způsobem
určuje kvalitu lidského života. Nižší hladina testosteronu může mít vliv na všechno – od velikosti svalů až po rychlost metabolismu.
Ovlivňuje kvalitu spánku i náladu. Nestálá nálada a přecitlivělost může vést k podrážděnosti i depresím. Nižší hladina testosteronu v těle může také zpomalovat metabolismus. To v důsledku poznáte úbytkem svalové hmoty nebo větším a delším úsilím při jejím budováním.

Vnější stresory

Moderní společnost nás vystavuje velkému tlaku. Uspěchaný životní styl, neustálý stres a znečištěné životní prostřední nás může mnohdy přivést na hranici vyčerpání. V kombinaci s dalšími faktory jako je obezita nebo nedostatek spánku to může mít negativní vliv na zdraví a kvalitu našeho života.
Bylo prokázáno, že právě tyto vnější stresové faktory vedou ke snížení hladiny testosteronu v těle.

Podle studie zveřejněné v New England Research Institute je hladina mužského hormonu testosteronu u dnešních mužů historicky nejnižší od roku 1987. Testosteron je hlavní pohlavní hormon a tak přímo určuje výši sexuálního apetitu a výkonnosti. V tomto ohledu ovlivňuje kvalitu života obou partnerů.

Přesto jsou tu způsoby, které mohou pomoci k udržení normální hladiny testosteronu.

Buďte mužem po celý život!

Hlavní zbraní proti negativním důsledkům snižující se hladiny testosteronu je fyzický trénink a sport.
Pamatujte, že pod fyzickou aktivitu patří prakticky jakékoliv cvičení a pohyb!
Každá malá fyzická námaha pomáhá udržet hladinu vašeho testosteronu. Ať už je to chůze do schodů, závod s vnoučaty nebo jízda na kole. Snažte se hýbat, co vám síly stačí.

Další zbraní proti poklesu hladiny testosteronu může být doplněk stravy TestoMax. Ten mužům pomáhá přirozenou cestou lépe čelit negativním dopadům klesající hladiny testosteronu. TestoMax je speciálně vyvinutý právě pro udržení přirozené hladiny testosteronu v těle. Navíc může výrazně zlepšit efekt vaší fyzické aktivity.

Nyní můžete získat TestoMax se slevou 300 korun!

TestoMax pomáhá zmírnit negativní dopady poklesu hladiny testosteronu. Tím pomáhá mužům, aby se stále cítili jako praví chlapi. Hlavní složkou TestoMaxu je semeno pískavice řeckého sena, které pomáhá při budování svalové hmoty a udržovat normální činnost metabolismu. TestoMax také obsahuje zinek, který připsívá k udržuní normální hladiny testosteronu a normální schopnost reprodukce. Účinky jsou vědecky prokázané.

Zdraví s prokázanou účinností

Distributorem produktu TestoMax je České republice společnost Nordic Health s.r.o., která patří do skupiny SanaPharma, předního výrobce a prodejce potravinových doplňků ve Skandinávii.
Základní obchodní filozofií Nordic Health je poskytování produktů s prokazatelným účinkem, který je podložený vědeckými výzkumy. Nordic Health ručí za nejvyšší kvalitu svých produktů. Jejich složení je extrahováno z nejkvalitnějších zdrojů a jsou vyrobeny v souladu se správnou výrobní praxí (GMP)

TestoMax obsahuje několik aktivních složek.

Semeno pískavice řeckého sena:

 • Zlepšuje vývoj svalové hmoty
 • Udržuje metabolismus v normě

Zinek napomáhá k:

 • udržení normální hladiny testosteronu v krvi
 • ochraně buněk před oxidativním stresem
 • přispívá k normální plodnosti a reprodukci

Vitamín B6 napomáhá k:

 • Snížení únavy a vyčerpání
 • Regulaci hormonální aktivity
 • Udržení normální funkce nervového systému

Hořčík přispívá k:

 • normální činnosti svalů
 • ke snížení míry únavy a vyčerpání

Objednat TestoMax

Cena první zásilky 298 Kč 598 Kč

TestoMax 30 tobolek, doporučená denní dávka – 1 tobolka

Nákupem TestoMaxu se stanete členem programu pravidelných zásilek. Náš program je flexibilní. Program můžete přerušit nebo zrušit na naší bezplatné lince, emailem nebo poštou. Cena dalších zásilek je 598 Kč.

Nordic Health je členem skupiny SanaPharma, předního prodejce výživových doplňků ve Skandinávii. Pro více informací navštivte www.nordichealth.cz nebo kontaktujte naší bezplatnou linku 800 888 524 ve všední dny od 09:00 do 17:00 hodin nebo emailem na info@nhealth.cz.

Poštovné a balné je u nás vždy zdarma!

Máme pro vás řešení

Máme pro vás řešení: Testomax

TestoMax je doplněk stravy vyvinutý speciálně pro muže po třicítce. TestoMax má jedinečné složení, které pomáhá bojovat proti negativním příznakům mužského přechodu.

Vyzkoušet

Sleva 300 Kč na první zásilku

Poštovné vždy zdarma

Přímo do vaší schránky

Objednáte pouze zde

Pro dlouhodobé užívání

Jak testomax pomáhá?

 • Podporuje růst svalové hmoty pískavice řeckého sena
 • Pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků pískavice řeckého sena
 • Přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi zinek
 • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání vitamín B6
 • Přispívá k normální plodnosti a reprodukci zinek
 • Přispívá k normální psychické činnosti hořčík

Důležitá informace

Negativní příznaky klesající hladiny testosteronu se projevují na každém organismu jinak. V případě, že úbytek hladiny testosteronu má vážnější dopad na vaše zdraví je třeba se obrátit na lékařskou pomoc. Přípravky na doplňování testosteronu jsou klasifikovány jako medicínský produkt a nelze u nich vyloučit vedlejší účinek. Proto jsou běžně k dostání jen na předpis a jejich užívání musí být pod dohledem ošetřujícího lékaře. TestoMax je doplněk stravy na přírodní bázi, který může vašemu organismu pomoci v boji proti negativním účinkům, způsobeným úbytkem hladiny testosteronu. Při užívání TestoMaxu nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky.

Klesající hladina testosteronu

Klesající hladina testosteronu

Proč muži berou TestoMax

Může cvičení přinášet lepší výsledky?

Může cvičení přinášet lepší výsledky?

Pro silnější účinek

Také jste po třicítce nabrali na váze?

Také jste po třicítce nabrali na váze?

Klesající hladina testosteronu u mužů po třicítce

Co dělá úbytek testosteronu s mužským tělem

Co dělá úbytek testosteronu s mužským tělem

Více informací o andropauze