Máte dotazy?

800 888 524

Volejte naši
bezplatnou infolinku
Po - Pá: 09 - 17:00

Chci se cítit lépe

Chci se cítit lépe

Muži čelí poklesu hladiny testosteronu

Pokles hladiny testosteronu v mužském těle je přirozený fyziologický vývoj, který přichází po 30 roku života. Úbytek hladiny testosteronu se projevuje pocitem vyčerpání, podrážděností, návaly horka, úbytkem svalové hmoty a menší chutí na sex. Výzkumy ukazují, že hladina testosteronu může krátkodobě klesat i díky vnějším negativním faktorům jako je stres, nevyvážený jídelníček či nedostatek spánku a pohybu.

Z chlapce mužem

Testosteron je mužský hormon, který podporuje fyzické změny u mužů v pubertě. Tvoří se převážně ve varlatech a jeho produkce výrazně stoupá v období puberty. Proto právě v pubertě vzniká ochlupení, houstnou vlasy, prohlubuje se tón hlasu a roste svalová hmota.
Testosteron má navíc také vliv na produkci spermií, libido a míru sexuálního apetitu. Sexuální apetit je na nejvyšší úrovni právě v období puberty, kdy je testosteron produkován nejvíce.

Příznaky poklesu hladiny testosteronu.

Hektický životní styl a jeho každodenní nároky může mít přímý vliv na pokles hladiny testosteronu, vedoucí k negativním vlivům v mužském organismu. Ty fyzické jako ztráta energie, úbytek svalové hmoty, nabírání na váze nebo pokles libida pak můžou vést i k těm psychickým jako je nevrlost, podrážděnost, ztráta seběvědomí. Pokles hladiny testosteronu je také přirozeně způsoben přibývajícím věkem. U mužů začíná postupný pokles pohlavních hormon už od 30tého roku života. První příznaky nedostatku tohoto hormonu se většinou projevují kolem 40ti a klinicky se u mužů začínají projevovat podobné příznaky jako se vyskytují u žen. Takový muž se stává emočně podrážděný, rozladěný až neurotický, má poruchy spánku a častěji trpí stavem vyčerpanosti. Následující negativní projev je ztráta libida a problémy v sexuálním životě. Muži také často trápí i ztrátou svalové hmoty, která je nahrazována tělesným tukem.

Výzkumy ukázaly, že hladina testosteronu klesá již od 30 let věku. V 50 letech může mít průměrný muž o 20-25% nižší hladinu testosteronu.
Toto může být samozřejmě velmi stresující pro mnoho mužů jak psychicky tak fyzicky.

Jak se bránit negativním příznakům snižující se hladiny testosteronu?

TestoMax byl vyvinut tak, aby jeho složky napomáhaly k prevenci negativních vlivů snižující se hladiny testosteronu v mužském těle. ! Jmenovitě testosteron v mužském těle ovlivňuje svalovou hmotu, sílu, energii, chuť na sex, erekci a spalování.
Cítít se celkově o něco lépe je to, co muži očekávjí od užívání TestoMaxu. TestoMax je ideálním produktem pro ty, kteří chtějí využít svého potenciálu a udržet si mužnost. Zůstaňte mužem, zkuste TestoMax!

TestoMax obsahuje několik aktivních složek.

Semeno pískavice řeckého sena:

 • Zlepšuje vývoj svalové hmoty
 • Udržuje metabolismus v normě

Zinek napomáhá k:

 • udržení normální hladiny testosteronu v krvi
 • ochraně buněk před oxidativním stresem
 • přispívá k normální plodnosti a reprodukci

Vitamín B6 napomáhá k:

 • Snížení únavy a vyčerpání
 • Regulaci hormonální aktivity
 • Udržení normální funkce nervového systému

Objednat TestoMax

Cena první zásilky 298 Kč 598 Kč

TestoMax 30 tobolek, doporučená denní dávka – 1 tobolka

Nákupem TestoMaxu se stanete členem programu pravidelných zásilek. Náš program je flexibilní. Program můžete přerušit nebo zrušit na naší bezplatné lince, emailem nebo poštou. Cena dalších zásilek je 598 Kč.

Nordic Health je členem skupiny SanaPharma, předního prodejce výživových doplňků ve Skandinávii. Pro více informací navštivte www.nordichealth.cz nebo kontaktujte naší bezplatnou linku 800 888 524 ve všední dny od 09:00 do 17:00 hodin nebo emailem na info@nhealth.cz.

Poštovné a balné je u nás vždy zdarma!

Máme pro vás řešení

Máme pro vás řešení: Testomax

TestoMax je doplněk stravy vyvinutý speciálně pro muže po třicítce. TestoMax má jedinečné složení, které pomáhá bojovat proti negativním příznakům mužského přechodu.

Vyzkoušet

Sleva 300 Kč na první zásilku

Poštovné vždy zdarma

Přímo do vaší schránky

Objednáte pouze zde

Pro dlouhodobé užívání

Jak testomax pomáhá?

 • Podporuje růst svalové hmoty pískavice řeckého sena
 • Pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků pískavice řeckého sena
 • Přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi zinek
 • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání vitamín B6
 • Přispívá k normální plodnosti a reprodukci zinek
 • Přispívá k normální psychické činnosti hořčík

Důležitá informace

Negativní příznaky klesající hladiny testosteronu se projevují na každém organismu jinak. V případě, že úbytek hladiny testosteronu má vážnější dopad na vaše zdraví je třeba se obrátit na lékařskou pomoc. Přípravky na doplňování testosteronu jsou klasifikovány jako medicínský produkt a nelze u nich vyloučit vedlejší účinek. Proto jsou běžně k dostání jen na předpis a jejich užívání musí být pod dohledem ošetřujícího lékaře. TestoMax je doplněk stravy na přírodní bázi, který může vašemu organismu pomoci v boji proti negativním účinkům, způsobeným úbytkem hladiny testosteronu. Při užívání TestoMaxu nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky.

Klesající hladina testosteronu

Klesající hladina testosteronu

Proč muži berou TestoMax

Může cvičení přinášet lepší výsledky?

Může cvičení přinášet lepší výsledky?

Pro silnější účinek

Také jste po třicítce nabrali na váze?

Také jste po třicítce nabrali na váze?

Klesající hladina testosteronu u mužů po třicítce

Co dělá úbytek testosteronu s mužským tělem

Co dělá úbytek testosteronu s mužským tělem

Cítíte se podrážděný a vyčerpaný?

Cítíte se podrážděný a vyčerpaný?

Klesající hladina testosteronu

Více informací o andropauze