Máte dotazy?

800 888 524

Volejte naši
bezplatnou infolinku
Po - Pá: 09 - 17:00

Sportem proti mužskému přechodu

Sportem proti mužskému přechodu

Braňte se pohybem

Andropauza, jak se odborně mužský přechod nazývá, postihuje zhruba 40 % mužů mezi čtyřicítkou a šedesátkou. Navíc od poměrně rychlé ženské menopauzy přichází mužský přechod daleko pozvolněji.

Prvními příznaky jsou změny v náladě, podrážděnost, vztahovačnost a pocit, že již nezvládáte vše, co dříve. Ignorování těchto změn v chování může vést až k depresím. Typické a velmi časté jsou i problémy s erekcí způsobené klesající hladinou testosteronu.

Hladina testosteronu se začíná postupně snižovat již po třicítce. Klíčem k  udržení optimální hladiny testosteronu je zdravý životní styl a především pravidelný pohyb. Proškrtejte váš jídelníček, zejména pak o tučná jídla a zároveň se začněte být fyzicky ativní, sportujte, cvičte, hýbejte se.  Již dvě hodiny týdně přinesou kýžené výsledky, mezi kterými je i znovu objevená touha po sexu.

Hladině testosteronu neprospívá ani kouření, nedostatek spánku a všeobecně nadmíra stresu. Pro úspěšný boj s andropauzou byste proto měli všechny tyto negativní procesy ze svého každodenního života eliminovat, nebo alespoň co nejvíce omezit. Už prostý úklid ložnice a vhodné osvětlení dokáží s psychikou udělat divy.

Snížená hladina testosteronu může způsobovat  další negativní příznaky jako  úbytek svalové hmoty, nabírání na váze a tak potažmo i pokles seběvědomí. Do jisté míry je tento hormonální vývoj normální, a je i způsoben  přírozeným stárnutím mužského organismu.  Pokud si však chcete zachovat  kvalitu života co nejdéle, věnujte pozornost těmto příznakům.

Pokud by přeci jen bylo nutné navštívit lékaře, doporučujeme nejprve kontaktovat vašeho praktického lékaře, který vám následně na základě konkrétních problémů doporučí příslušného odborníka – sexuologa, urologa, případně přímo androloga jakožto odborníka na mužský přechod.

 

 

 

 

Objednat TestoMax

Cena první zásilky 298 Kč 598 Kč

TestoMax 30 tobolek, doporučená denní dávka – 1 tobolka

Nákupem TestoMaxu se stanete členem programu pravidelných zásilek. Náš program je flexibilní. Program můžete přerušit nebo zrušit na naší bezplatné lince, emailem nebo poštou. Cena dalších zásilek je 598 Kč.

Nordic Health je členem skupiny SanaPharma, předního prodejce výživových doplňků ve Skandinávii. Pro více informací navštivte www.nordichealth.cz nebo kontaktujte naší bezplatnou linku 800 888 524 ve všední dny od 09:00 do 17:00 hodin nebo emailem na info@nhealth.cz.

Poštovné a balné je u nás vždy zdarma!

Máme pro vás řešení

Máme pro vás řešení: Testomax

TestoMax je doplněk stravy vyvinutý speciálně pro muže po třicítce. TestoMax má jedinečné složení, které pomáhá bojovat proti negativním příznakům mužského přechodu.

Vyzkoušet

Sleva 300 Kč na první zásilku

Poštovné vždy zdarma

Přímo do vaší schránky

Objednáte pouze zde

Pro dlouhodobé užívání

Jak testomax pomáhá?

  • Podporuje růst svalové hmoty pískavice řeckého sena
  • Pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků pískavice řeckého sena
  • Přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi zinek
  • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání vitamín B6
  • Přispívá k normální plodnosti a reprodukci zinek
  • Přispívá k normální psychické činnosti hořčík

Důležitá informace

Negativní příznaky klesající hladiny testosteronu se projevují na každém organismu jinak. V případě, že úbytek hladiny testosteronu má vážnější dopad na vaše zdraví je třeba se obrátit na lékařskou pomoc. Přípravky na doplňování testosteronu jsou klasifikovány jako medicínský produkt a nelze u nich vyloučit vedlejší účinek. Proto jsou běžně k dostání jen na předpis a jejich užívání musí být pod dohledem ošetřujícího lékaře. TestoMax je doplněk stravy na přírodní bázi, který může vašemu organismu pomoci v boji proti negativním účinkům, způsobeným úbytkem hladiny testosteronu. Při užívání TestoMaxu nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky.

Klesající hladina testosteronu

Klesající hladina testosteronu

Proč muži berou TestoMax

Může cvičení přinášet lepší výsledky?

Může cvičení přinášet lepší výsledky?

Pro silnější účinek

Také jste po třicítce nabrali na váze?

Také jste po třicítce nabrali na váze?

Klesající hladina testosteronu u mužů po třicítce

Co dělá úbytek testosteronu s mužským tělem

Co dělá úbytek testosteronu s mužským tělem

Cítíte se podrážděný a vyčerpaný?

Cítíte se podrážděný a vyčerpaný?

Klesající hladina testosteronu

Více informací o andropauze