Máte dotazy?

800 888 524

Volejte naši
bezplatnou infolinku
Po - Pá: 09 - 17:00

Také jste po třicítce nabrali na váze?

Také jste po třicítce nabrali na váze?

Co mám dělat proti přirozené ztrátě svalové hmoty

Naše tělo prochází přirozeným vývojem, který s sebou od určitého věku nese negativní vlivy na náš organismus. To bohužel platí i pro hodnotu hladiny mužského hormonu testosteronu, kterou způsobuje stres, nedostatek pohybu, špatná životospráva nebo nedostatek spánku. Hladina testosteronu také klesá s přibývajcím věkem, konkrétně po dosažení věku 30 let.

Úbytek testosteronu v mužském těle může být velmi zjednodušeně chápán jako úbytek mužství. Taková formulace vyděsí každého muže po třicítce, ale samozřejmě jsou způsoby jak s tím bojovat.
Pravidelná fyzická zátěž, cvičení a sportování jsou hlavními nástroji k udržení hladiny testosteronu v těle.
Dalším doporučeným nástrojem je užívání doplňku stravy TestoMax. V kombinaci se sportem a silovým tréninkem lze očekávat dosažení kýžených účinků.

Klesající hladina testosteronu u mužů po třicítce

Testosteron je primární mužský pohlavní hormon, zodpovědný za typické mužské charakteristiky; od výšky a růstu, hlubokého hlasu, síly a svalové hmoty až po růst penisu a varlat. Nejvyšší hladiny testosteronu dosahuje muž kolem 20 let. Po třicítce začne hladina testosteronu klesat.

Ve skutečnosti klesá hladina testosteronu zhruba o jedno procento ročně, což znamená, že 50-letý muž má o 20% nižší hladinu testosteronu než měl ve třiceti.

Stejně jako většina mužů i pan Michal Gallo, spokojený zákazník z Hradce Králové, chce být fit a pečovat o svou tělesnou kondici co nejlépe to jde. Ví, že cvičení a sport je cesta, jak oddálit tento přirozený vývoj, a proto kombinuje svůj fyzický trénink s doplňkem stravy TestoMax.

I když ještě nepatřím mezi ty nejstarší, chtěl jsem se o své zdraví začít starat včas. Mám velkou rodinu, opravujeme dům, a když zbyde čas, rád se věnuji svým koníčkům. Abych se udržoval fyzicky fit, kromě sportu jsem do svého jídelníčku zařadil i doplněk stravy TestoMax. Obsahuje látky důležité pro mužské tělo, a to se mi líbilo. Beru jednu tobolku denně vždy dopoledne a můžu říci, že už tolik nepociťuji únavu a mám víc energie. Můžu si tak lépe užít čas strávený s rodinou i v práci.

Využijte mimořádné slevy na první zásilku TestoMaxu.

Historicky nízká hladina testosteronu

Studie, kterou nedávno zveřejnil New England Research Institute uvádí, že hladina testosteronu u dnešních mužů je od roku 1987 historicky nejnižší. Hladina testosteronu každým rokem klesá přibližně o 1 procento. Jinak řečeno, 65 letý muž v roce 2002 měl o 15 procent nižší hladinu testosteronu, než muž stejného věku v roce 1987.

Hladina testosteronu hraje důležitou roli pro udržení svalové hmoty, dobrého metabolismu a míry energie. Pro muže v každém věku je pocit při pohledu do zrcadla jasnou odpovědí jak moc se cítí mužem.

„Vypadat a cítít se mužně pro mě neznamená mít velké svaly, které mi vykukují z rukávů. Pocit mužnosti mi dává to, že mé tělo je trénované, silné a v dobré kondici.
To je důvod, proč si chci udržovat hladinu testosteronu v těle na optimu“, říká Jan.

Méně testosteronu v těle může vést ke zhoršení sexuálního života. Přečtěte si jak získat zpět ztracenou chuť na sex.

Hladina testosteronu má vliv na všechno; od nálady a emocí až po kvalitní spánek a intelekt. Rovněž ovlivňuje libido a tvorbu spermií. Když je hladina testosteronu nízká, chybí i sexuální chtíč.

Co tedy kromě cvičení může pomoci?

TestoMax je unikátní doplněk stravy vyrobený speciálně z látek, které mohou pomoci snížit negativní důsledky, vyvolané poklesem hladiny testosteronu v těle. Hlavní složkou TestoMaxu je semeno pískavice řeckého sena.

Studie publikovaná v roce 2010 ukazuje, že přísun 500 mg pískavice řeckého sena denně v kombinaci se silovým tréninkem pomáhá nabrat svalovou hmotu. A to výrazně s lepším výsledkem než u jedinců, kteří při stejném silovém tréninku užívali placebo (viz tabulka).

PÍSKAVICE ŘECKÉHO SENA SKUPINA S PLACEBEM
Tělesný tuk -2,34 % – 0,39%
Zátěž při posilování nohou +9,19 % +4,22%
Zátěž při posilování hrudníku a rukou +25,29 % +15,26%

TestoMax je ideálním produktem pro každého muže po třicítce, který má zájem udržet si svou mladistvou energii a sílu. Pokud vám zaleží na tom, aby vaše tělo bylo zdravé, silné a mužné, TestoMax je produkt právě pro Vás.

Zdraví s prokázanou účinností

Distributorem produktu TestoMax je v České republice společnost Nordic Health s.r.o., která patří do skupiny SanaPharma – předního výrobce a prodejce potravinových doplňků ve Skandinávii.
Základní obchodní filozofií Nordic Health je poskytování produktů té nejvyšší kvality s prokazatelným účinkem, který je podložený vědeckými výzkumy. Nordic Health ručí za nejvyšší kvalitu svých produktů. Jejich složení je vždy bez genetické modifikace a jsou vyrobeny v souladu se správnou výrobní praxí (GMP). ffs

Semeno pískavice řeckého sena:

 • Zlepšuje vývoj svalové hmoty
 • Udržuje metabolismus v normě

Zinek napomáhá k:

 • udržení normální hladiny testosteronu v krvi
 • ochraně buněk před oxidativním stresem
 • přispívá k normální plodnosti a reprodukci

Vitamín B6 napomáhá k:

 • Snížení únavy a vyčerpání
 • Regulaci hormonální aktivity
 • Udržení normální funkce nervového systému

Hořčík přispívá k:

 • normální činnosti svalů
 • ke snížení míry únavy a vyčerpání

Objednat TestoMax

Cena první zásilky 298 Kč 598 Kč

TestoMax 30 tobolek, doporučená denní dávka – 1 tobolka

Nákupem TestoMaxu se stanete členem programu pravidelných zásilek. Náš program je flexibilní. Program můžete přerušit nebo zrušit na naší bezplatné lince, emailem nebo poštou. Cena dalších zásilek je 598 Kč.

Nordic Health je členem skupiny SanaPharma, předního prodejce výživových doplňků ve Skandinávii. Pro více informací navštivte www.nordichealth.cz nebo kontaktujte naší bezplatnou linku 800 888 524 ve všední dny od 09:00 do 17:00 hodin nebo emailem na info@nhealth.cz.

Poštovné a balné je u nás vždy zdarma!

Máme pro vás řešení

Máme pro vás řešení: Testomax

TestoMax je doplněk stravy vyvinutý speciálně pro muže po třicítce. TestoMax má jedinečné složení, které pomáhá bojovat proti negativním příznakům mužského přechodu.

Vyzkoušet

Sleva 300 Kč na první zásilku

Poštovné vždy zdarma

Přímo do vaší schránky

Objednáte pouze zde

Pro dlouhodobé užívání

Jak testomax pomáhá?

 • Podporuje růst svalové hmoty pískavice řeckého sena
 • Pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků pískavice řeckého sena
 • Přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi zinek
 • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání vitamín B6
 • Přispívá k normální plodnosti a reprodukci zinek
 • Přispívá k normální psychické činnosti hořčík

Důležitá informace

Negativní příznaky klesající hladiny testosteronu se projevují na každém organismu jinak. V případě, že úbytek hladiny testosteronu má vážnější dopad na vaše zdraví je třeba se obrátit na lékařskou pomoc. Přípravky na doplňování testosteronu jsou klasifikovány jako medicínský produkt a nelze u nich vyloučit vedlejší účinek. Proto jsou běžně k dostání jen na předpis a jejich užívání musí být pod dohledem ošetřujícího lékaře. TestoMax je doplněk stravy na přírodní bázi, který může vašemu organismu pomoci v boji proti negativním účinkům, způsobeným úbytkem hladiny testosteronu. Při užívání TestoMaxu nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky.

Klesající hladina testosteronu

Klesající hladina testosteronu

Proč muži berou TestoMax

Může cvičení přinášet lepší výsledky?

Může cvičení přinášet lepší výsledky?

Pro silnější účinek

Co dělá úbytek testosteronu s mužským tělem

Co dělá úbytek testosteronu s mužským tělem

Cítíte se podrážděný a vyčerpaný?

Cítíte se podrážděný a vyčerpaný?

Klesající hladina testosteronu

Více informací o andropauze