Máte dotazy?

800 888 524

Volejte naši
bezplatnou infolinku
Po - Pá: 09 - 17:00

Může cvičení přinášet lepší výsledky?

Může cvičení přinášet lepší výsledky?

Pro silnější účinek

Jste také jedním z těch mužů, kterým cvičení nepřináší takové výsledky, jaké si představují?
Tvrdě cvičíte a posilujete, dáváte tomu nemalé úsilí a hodně potu a přirozeně za to chcete nějakou tu svalovou hmotu? Prostě za tu dřinu se chcete cítit a vypadat dobře.
Asi potvrdíte, stejně jako většina mužů nad 30 let, že ve skutečnosti je to hlavně velká dřina, po které se jen velmi pomalu dostavují výsledky – větší svaly a silnější tělo.
Pokud je toto váš příběh tak nezoufejte! Můžete s tím něco udělat.
Faktem je, že mužům hladina testosteronu klesá již od 30 let věku (u průměrného jedince). Testosteron je primární mužský pohlavní hormon, který ovlivňuje všechno od nálady přes intelekt až po budování svalů a výši sexuálního apetitu. S věkem snižující se hladina testosteronu je normální součástí životního cyklu, který se týká každého muže. Tento pokles je také umocněn vnějšími faktory dnešního životního stlylu jako je velká míra stresu, nedostatek spánku či málo pohybu a tělesné aktivity. Negativní dopad na tělesnou a duševní stránku, který pokles hladiny testosteronu má lze definovat jako mužský přechod, neboli andropauza.

Hladina testosteronu má vliv na svalvou hmotu

Existují důkazy, že hladina testosteronu je jedním z nejdůležitějších faktorů pro schopnost organismu budovat svalovou hmotu. S přibývajícím věkem hladina testosteronu klesá. To může být důvodem, proč je udržení nebo navýšení tělesné svalové hmoty pro muže ve vyšším věku obtížné. Udržet se v kondici se stává těžší a těžší, a proto často rezignujeme nad pravidelným fyzickým cvičením.

„TestoMax jsem objevil na internetu a zaujalo mě jeho složení. Vyzkoušel jsem ho a zjistil, že mi pomáhá, že se cítím lépe a jsem v pohodě i přes veškerý celodenní shon. Rád se udržuju v kondici, hraju tenis, potápím se, jezdím na inline bruslích nebo zajdu s kamarády na fotbal. V určitém momentě, třeba právě při sportu člověk pozná, že se o své tělo musí starat, že mu stárne. Potřebuje energii, chce mít sílu ještě něco dokázat a žít naplno. Samozřejmě k tomu člověk chce vypadat i dobře, aby si ještě něco užil. TestoMax se mi osvědčil, doporučil mi ho i kamarád fyzioterapeut“, říká spokojený zákazník TestoMaxu Michal Škorpil z Prahy.

Přečtěte si více názorů a referencí od našich zákazníků.

Už jste slyšeli o TestoMaxu? Čtěte dál nebo si jej rovnou objednejte!

Semeno pískavice řeckého sena má pozitivní vliv na budování svalové hmoty
Posilování skutečně zvyšuje produkci testosteronu v těle. Proto je pravidelné cvičení klíčem k udržování dobré tělesné kondice. Existují však i jiné možnosti, které spolu s cvičením pomáhají v boji proti negativním důsledkům spojených se snižující se hladinou testosteronu.

Semeno pískavice řeckého sena je hojně využíváno v jídelníčku východních kultur. V Evropě je tato bylina prakticky neznámá. Extrakt ze semen pískavice byl nedávno předmětem výzkumu zaměřeného na účinky v souvislosti s posilováním a tělesným tréninkem.

V roce 2010 byla provedena následující studie*:

Skupině A byla denně podávána dávka 500 mg pískavice řeckého sena a zároveň s užíváním členové této skupiny praktikovali silový trénink. Skupina B byla podrobena stejné tělesné silové zátěži, ale užívala placebo.
U skupiny A byla zaznamenána zvýšená hodnota svalové masy a zároveň se snížila hodnota tělesného tuku.
Tyto údaje ohromily vědce. Jejich důvod není dosud plně vysvětlen, nicméně čísla hovoří sama za sebe.

Po osmi týdnech byla u skupiny A významně snížena hodnota tělesného tuku a svalová masa se výrazně zlepšila.

PÍSKAVICE ŘECKÉHO SENA SKUPINA S PLACEBEM
Tělesný tuk -2,34 % – 0,39%
Zátěž při posilování nohou +9,19 % +4,22%
Zátěž při posilování hrudníku a rukou +25,29 % +15,26%
 *Poole Ch. et al.: J Int Soc Sports Nutr. 2010, 7:34
TestoMax obsahuje 600 mg pískvice řeckého sena v denní dávce.

Vyvinuto speciálně pro muže

TestoMax byl vyvinut tak, aby jeho složky pomáhaly přirozenou cestou proti negativních vlivům, způsobených úbytkem testosteronu v mužském těle.  Jmenovitě testosteron v mužském těle ovlivňuje svalovou hmotu, sílu, energii, chuť na sex, erekci a spalování.

TestoMax je ideálním doplňkem stravy pro každého muže nad 30 let, který má zájem udržet si svou mladistvou energii a sílu. Pokud vám zaleží na tom, aby vaše tělo bylo zdravé, silné a mužné, TestoMax je produkt právě pro Vás.

Zdraví s prokázanou účinností

Distributorem produktu TestoMax je v České republice společnost Nordic Health s.r.o., která patří do skupiny SanaPharma předního výrobce a prodejce potravinových doplňků ve Skandinávii.
Základní obchodní filozofií Nordic Health je poskytování produktů s prokazatelným účinkem, který je podložen vědeckými výzkumy. Nordic Health ručí za nejvyšší kvalitu svých produktů. Jejich složení je extrahováno z nejkvalitnějších zdrojů a jsou vyrobeny v souladu se správnou výrobní praxí (GMP).

TestoMax obsahuje několik aktivních složek.

Semeno pískavice řeckého sena:

 • Zlepšuje vývoj svalové hmoty
 • Udržuje metabolismus v normě

Zinek napomáhá k:

 • udržení normální hladiny testosteronu v krvi
 • ochraně buněk před oxidativním stresem
 • přispívá k normální plodnosti a reprodukci

Vitamín B6 napomáhá k:

 • Snížení únavy a vyčerpání
 • Regulaci hormonální aktivity
 • Udržení normální funkce nervového systému

Hořčík přispívá k:

 • normální činnosti svalů
 • ke snížení míry únavy a vyčerpání

Objednat TestoMax

Cena první zásilky 298 Kč 598 Kč

TestoMax 30 tobolek, doporučená denní dávka – 1 tobolka

Nákupem TestoMaxu se stanete členem programu pravidelných zásilek. Náš program je flexibilní. Program můžete přerušit nebo zrušit na naší bezplatné lince, emailem nebo poštou. Cena dalších zásilek je 598 Kč.

Nordic Health je členem skupiny SanaPharma, předního prodejce výživových doplňků ve Skandinávii. Pro více informací navštivte www.nordichealth.cz nebo kontaktujte naší bezplatnou linku 800 888 524 ve všední dny od 09:00 do 17:00 hodin nebo emailem na info@nhealth.cz.

Poštovné a balné je u nás vždy zdarma!

Máme pro vás řešení

Máme pro vás řešení: Testomax

TestoMax je doplněk stravy vyvinutý speciálně pro muže po třicítce. TestoMax má jedinečné složení, které pomáhá bojovat proti negativním příznakům mužského přechodu.

Vyzkoušet

Sleva 300 Kč na první zásilku

Poštovné vždy zdarma

Přímo do vaší schránky

Objednáte pouze zde

Pro dlouhodobé užívání

Jak testomax pomáhá?

 • Podporuje růst svalové hmoty pískavice řeckého sena
 • Pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků pískavice řeckého sena
 • Přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi zinek
 • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání vitamín B6
 • Přispívá k normální plodnosti a reprodukci zinek
 • Přispívá k normální psychické činnosti hořčík

Důležitá informace

Negativní příznaky klesající hladiny testosteronu se projevují na každém organismu jinak. V případě, že úbytek hladiny testosteronu má vážnější dopad na vaše zdraví je třeba se obrátit na lékařskou pomoc. Přípravky na doplňování testosteronu jsou klasifikovány jako medicínský produkt a nelze u nich vyloučit vedlejší účinek. Proto jsou běžně k dostání jen na předpis a jejich užívání musí být pod dohledem ošetřujícího lékaře. TestoMax je doplněk stravy na přírodní bázi, který může vašemu organismu pomoci v boji proti negativním účinkům, způsobeným úbytkem hladiny testosteronu. Při užívání TestoMaxu nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky.

Klesající hladina testosteronu

Klesající hladina testosteronu

Proč muži berou TestoMax

Také jste po třicítce nabrali na váze?

Také jste po třicítce nabrali na váze?

Klesající hladina testosteronu u mužů po třicítce

Co dělá úbytek testosteronu s mužským tělem

Co dělá úbytek testosteronu s mužským tělem

Cítíte se podrážděný a vyčerpaný?

Cítíte se podrážděný a vyčerpaný?

Klesající hladina testosteronu

Více informací o andropauze