Máte dotazy?

800 888 524

Volejte naši
bezplatnou infolinku
Po - Pá: 09 - 17:00

Klesající hladina testosteronu

Klesající hladina testosteronu

Proč muži berou TestoMax

Dokud vám není třicet, většinou svou životosprávu moc neřešíte. Jíte více a nepravidelně, cvičíte, jen když se vám chce a žijete tak nějak nevyzpytatelně. V mládí se takováto životospráva většinou na vašem těle hned neprojeví. Nicméně po dosažení 30 let se naše tělo začíná pomalu chovat trochu jinak a reaguje na způsob našeho života rychleji, bohužel v negativním smyslu.

Hladina testosteronu není konstantní!

Klesající hladina testosteronu je běžnou součástí životního cyklu a všichni muži ji dříve či později pocítí. Je normální, že s přibývajícím věkem tělo produkuje méně mužského hormonu, testosteronu. Testosteron je primární mužský pohlavní hormon, zodpovědný za typické mužské vlastnosti; od výšky a růstu, hlubokého hlasu, síly a svalové hmoty až po růst penisu a varlat. Nordic Health přiváží z Norska jedinečný produkt TestoMax. Tento výrobek má složení, které pomáhá bojovat proti negativním vlivům snižující se hladiny testosteronu. Cecilie Nordstrom z norské společnosti Norvital potvrzuje, že hladina testosteronu u mužů klesá úměrně s rostoucím věkem.

”Samozřejmě výsledky lze posuzovat individuálně na každém jedinci, ale je vědecky dokázáno, že mužům ve věku od 30 let klesá hladina testosteronu o jedno procento ročně. To znamená, že 50 letý muž má o 20% nižší hladinu testosteronu, než měl ve 30 letech.”

Historicky nízká hladina testosteronu

Studie, kterou nedávno zveřejnil New England Research Institute uvádí, že hladina testosteronu u dnešních mužů je od roku 1987 historicky nejnižší. Hladina testosteronu tak každým rokem klesá přibližně o 1 procento. Jinak řečeno dnešní 65 letý muž má o 27% nižší hladinu testosteronu, než měl muž stejného věku v roce 1987.

Fyzika a psychika

Hladina testosteronu ovlivňuje mnoho funkcí v mužském organismu, a tak svým způsobem určuje i kvalitu jeho života. Nižší hladina testosteronu může mít vliv na všechno, od velikosti svalů až po rychlost metabolismu.

„Protože jsem aktivní a mám rád, když věci odsýpají, a tak se mi nelíbilo, že výkonnost a životní energie klesá a není to jako dřív. Abych se udržel ve formě, začal jsem ke sportu a pestré stravě užívat i doplňky stravy. TestoMax beru už více jak 2 roky. Udržuji si tak fyzičku, cítím se lépe a mám zase dost energie jak v práci, tak i na kole.“ říka Jiří Vaněček z Peček.

Braňte se negativním příznakům, které přichází s poklesem hladiny testosteronu. Objednejte si TestoMax.

Sex je zdravý

Testosteron je mužský pohlavní hormon, a proto je jeho hladina důležitým faktorem určujícím sexu-schopnost muže. S přibývajícím věkem se většinou frekvence sexuální aktivity úměrně snižuje. To je normální, ale nemusí to tak být. Můžete proto něco udělat.

Kvalitní sexuální život je důležitý pro zdraví jedince. Sex napomáhá zrychlit metabolismus, posiluje srdce a stabilizuje krevní tlak. Blahodárně tak v důsledku působí na bolesti hlavy a uvolňuje endorfiny jak u mužů, tak i u žen.

Máte méně energie na sex než dříve? Přečtěte si, jak získat energii na sex na zpět.

Pečujte o své mužství. Zkuste TestoMax!

Jak se bránit

Není žádný důvod, abyste to vzdávali. Naopak! Výzkumy ukazují, že hladina testosteronu může být ovlivněna poměrně radikálně, a to prostřednictvím cvičení. Fyzická aktivita a silový trénink zvyšuje tvorbu testosteronu v těle a je hlavním způsobem, jak si udržet mužnost. Pamatujte, že pod fyzickou aktivitu patří prakticky jakékoliv cvičení a pohyb!
Snažte se hýbat, co vám síly stačí. Stačí si jen najít, co vás baví a stanovit si cíl!

Přečte si, jak si uchovat sílu a klid v dnešní hektické době.

”Vedle cvičení, je zde nyní i jedinečný způsob, který funguje v kombinaci se silovým tréninkem. Doplněk stravy TestoMax má složení speciálně navržené tak, aby mužům pomáhal lépe čelit negativním dopadům, které způsobuje pokles hladiny testosteronu. Hlavní složkou Testomaxu je pískavice řeckého sena, která pomáhá budovat svalovou hmotu a udržovat normální sexuální funkce. TestoMax také obsahuje zinek, který udržuje normální hladinu testosteronu a normální schopnost reprodukce. Účinky jsou vědecky prokázané.” říká Cecilie.

TestoMax obsahuje několik aktivních složek.

Semeno pískavice řeckého sena:

 • Zlepšuje vývoj svalové hmoty
 • Udržuje metabolismus v normě

Zinek napomáhá k:

 • udržení normální hladiny testosteronu v krvi
 • ochraně buněk před oxidativním stresem
 • přispívá k normální plodnosti a reprodukci

Vitamín B6 napomáhá k:

 • Snížení únavy a vyčerpání
 • Regulaci hormonální aktivity
 • Udržení normální funkce nervového systému

Hořčík přispívá k:

 • normální činnosti svalů
 • ke snížení míry únavy a vyčerpání

Objednat TestoMax

Cena první zásilky 298 Kč 598 Kč

TestoMax 30 tobolek, doporučená denní dávka – 1 tobolka

Nákupem TestoMaxu se stanete členem programu pravidelných zásilek. Náš program je flexibilní. Program můžete přerušit nebo zrušit na naší bezplatné lince, emailem nebo poštou. Cena dalších zásilek je 598 Kč.

Nordic Health je členem skupiny SanaPharma, předního prodejce výživových doplňků ve Skandinávii. Pro více informací navštivte www.nordichealth.cz nebo kontaktujte naší bezplatnou linku 800 888 524 ve všední dny od 09:00 do 17:00 hodin nebo emailem na info@nhealth.cz.

Poštovné a balné je u nás vždy zdarma!

Máme pro vás řešení

Máme pro vás řešení: Testomax

TestoMax je doplněk stravy vyvinutý speciálně pro muže po třicítce. TestoMax má jedinečné složení, které pomáhá bojovat proti negativním příznakům mužského přechodu.

Vyzkoušet

Sleva 300 Kč na první zásilku

Poštovné vždy zdarma

Přímo do vaší schránky

Objednáte pouze zde

Pro dlouhodobé užívání

Jak testomax pomáhá?

 • Podporuje růst svalové hmoty pískavice řeckého sena
 • Pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků pískavice řeckého sena
 • Přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi zinek
 • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání vitamín B6
 • Přispívá k normální plodnosti a reprodukci zinek
 • Přispívá k normální psychické činnosti hořčík

Důležitá informace

Negativní příznaky klesající hladiny testosteronu se projevují na každém organismu jinak. V případě, že úbytek hladiny testosteronu má vážnější dopad na vaše zdraví je třeba se obrátit na lékařskou pomoc. Přípravky na doplňování testosteronu jsou klasifikovány jako medicínský produkt a nelze u nich vyloučit vedlejší účinek. Proto jsou běžně k dostání jen na předpis a jejich užívání musí být pod dohledem ošetřujícího lékaře. TestoMax je doplněk stravy na přírodní bázi, který může vašemu organismu pomoci v boji proti negativním účinkům, způsobeným úbytkem hladiny testosteronu. Při užívání TestoMaxu nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky.

Může cvičení přinášet lepší výsledky?

Může cvičení přinášet lepší výsledky?

Pro silnější účinek

Také jste po třicítce nabrali na váze?

Také jste po třicítce nabrali na váze?

Klesající hladina testosteronu u mužů po třicítce

Co dělá úbytek testosteronu s mužským tělem

Co dělá úbytek testosteronu s mužským tělem

Cítíte se podrážděný a vyčerpaný?

Cítíte se podrážděný a vyčerpaný?

Klesající hladina testosteronu

Více informací o andropauze