Máte dotazy?

800 888 524

Volejte naši
bezplatnou infolinku
Po - Pá: 09 - 17:00

Jak se cítit skvěle i po 40

Jak se cítit skvěle i po 40

Cítit se lépe i s přibývajícími roky je pro každého muže velice důležité a snad každý si chce udržet kvalitu svého života. Vedle všech pracovních a rodinných povinností máme stále méně a času a energie na aktivity, které nás baví a naplňují. Kvalita našeho života má tak potažmo vliv na naši celkovou spokojenost a psychické rozpoložení.

Cítit se celkově o něco lépe je něco, co muži přesně očekávají od užívání TestoMaxu. Jeho složení přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, podporuje růst svalové hmoty a rovněž přispívá k normální funkci metabolismu. To mužskému organismu následně může přinést větší vitalitu, sílu a lepší fyzický výkon jak při sportu, tak i v intimním životě. Klíčem k úspěchu je udržování stabilní hladiny testosteronu v těle.

Růst svalové hmoty a rovnováha metabolismu

TestoMax obsahuje výtažek z pískavice řeckého sena, jedné z nejstarších kulturních rostlin, která má pozitivní účinky na budování svalové hmoty. Denní dávka pískavice v TestoMaxu je 600 mg, přičemž bylo studiemi prokázáno ( vědecká studie (Poole Ch. et al.: J int Soc Sports Nutr.2010, 7:34), že užívání minimálně 500 mg pískavice denně v kombinaci se silovým tréninkem přináší výrazný nárůst svalové hmoty, kdy první výsledky jsou vidět již po necelých 8 týdnech. Pískavice řeckého sena má rovněž pozitivní vliv na metabolismus tuků, který udržuje v rovnováze. To mužskému organismu přináší nejen větší vitalitu, ale i vyšší fyzický výkon.

Nižší míra únavy a vyčerpání

S rostoucím věkem postupně ztrácíme sílu a dochází k rychlejšímu unavení, za což může především nedostatek vitamínu B6. I na tento problém ovšem složení TestoMaxu myslí a tento důležitý vitamín tělu vrací.

Psychická vyrovnanost a kvalitní reprodukce

Výkyvy nálad nepostihují jen ženy v období menopauzy, ale nebývají ani výjimkou u mužů. Postupem času se rovněž mohou objevit i poruchy erekce a snížená schopnost reprodukce. Zatímco správná hladina hořčíků přispívá k normální psycické činnosti, normální plodnost a reproducki pozitivně ovlivňuje zejména zinek.

Objednat TestoMax

Cena první zásilky 298 Kč 598 Kč

TestoMax 30 tobolek, doporučená denní dávka – 1 tobolka

Nákupem TestoMaxu se stanete členem programu pravidelných zásilek. Náš program je flexibilní. Program můžete přerušit nebo zrušit na naší bezplatné lince, emailem nebo poštou. Cena dalších zásilek je 598 Kč.

Nordic Health je členem skupiny SanaPharma, předního prodejce výživových doplňků ve Skandinávii. Pro více informací navštivte www.nordichealth.cz nebo kontaktujte naší bezplatnou linku 800 888 524 ve všední dny od 09:00 do 17:00 hodin nebo emailem na info@nhealth.cz.

Poštovné a balné je u nás vždy zdarma!

Máme pro vás řešení

Máme pro vás řešení: Testomax

TestoMax je doplněk stravy vyvinutý speciálně pro muže po třicítce. TestoMax má jedinečné složení, které pomáhá bojovat proti negativním příznakům mužského přechodu.

Vyzkoušet

Sleva 300 Kč na první zásilku

Poštovné vždy zdarma

Přímo do vaší schránky

Objednáte pouze zde

Pro dlouhodobé užívání

Jak testomax pomáhá?

  • Podporuje růst svalové hmoty pískavice řeckého sena
  • Pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků pískavice řeckého sena
  • Přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi zinek
  • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání vitamín B6
  • Přispívá k normální plodnosti a reprodukci zinek
  • Přispívá k normální psychické činnosti hořčík

Důležitá informace

Negativní příznaky klesající hladiny testosteronu se projevují na každém organismu jinak. V případě, že úbytek hladiny testosteronu má vážnější dopad na vaše zdraví je třeba se obrátit na lékařskou pomoc. Přípravky na doplňování testosteronu jsou klasifikovány jako medicínský produkt a nelze u nich vyloučit vedlejší účinek. Proto jsou běžně k dostání jen na předpis a jejich užívání musí být pod dohledem ošetřujícího lékaře. TestoMax je doplněk stravy na přírodní bázi, který může vašemu organismu pomoci v boji proti negativním účinkům, způsobeným úbytkem hladiny testosteronu. Při užívání TestoMaxu nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky.

Klesající hladina testosteronu

Klesající hladina testosteronu

Proč muži berou TestoMax

Může cvičení přinášet lepší výsledky?

Může cvičení přinášet lepší výsledky?

Pro silnější účinek

Také jste po třicítce nabrali na váze?

Také jste po třicítce nabrali na váze?

Klesající hladina testosteronu u mužů po třicítce

Co dělá úbytek testosteronu s mužským tělem

Co dělá úbytek testosteronu s mužským tělem

Cítíte se podrážděný a vyčerpaný?

Cítíte se podrážděný a vyčerpaný?

Klesající hladina testosteronu

Více informací o andropauze