Máte dotazy?

800 888 524

Volejte naši
bezplatnou infolinku
Po - Pá: 09 - 17:00

Více energie na to co máte rádi

Více energie na to co máte rádi

Kvalitní život s přibývajcím věkem

Cítít se celkově o něco lépe i s přibývajícím věkem je to, co muži očekávají od užívání TestoMaxu. Jeho složení přispívá k snížení únavy a vyčerpání, podporuje růst svalové hmoty, přispívá k normální funkci metabolismu. To mužskému organismu následně může přinést větší vitalitu, sílu a lepší fyzický výkon. Ruku v ruce tato spirála má pozitivní vliv i na psychiku, vyšší sebevědomí a lepší pocit sama ze sebe. Tento pozitivní vývoj může vést i k vylepšení intimního života, který právě může trpět díky ztrátě libida, způsobeným poklesem hladiny testosteronu.

Semeno pískavice řeckého sena

Semeno pískavice je dlouhodobě předmětem výzkumu, zaměřeného na její pozitivní přínos pro lidský organismus. Je to významný adaptogen, jehož účinky podporují růst svalové hmoty,  udržují metabolismus glukózy v normě a tak snižují míru únavy a pomáhají zvýšit energetickou hladinu.

Více energie – více sexu

Není pochyb, že zdravý sexuální apetit je úzce provázán s psychickou pohodou a sebevědomím mužů. Muž, který se cítí dobře a je spokojen sám se sebou je i tak vnímán svým okolím. Jeho duševní pohoda a energie může být následně vnímána druhým pohlavím jako atraktivní. V důsledku to může vést k větší sexuální aktivitě, tj. lepší kvalitě života.

Mladistvý elán

Nordic Health přináší doplněk stravy TestoMax, který mimo pískavice řeckého sena obsahuje také zinek a vitamín B6. Tato kombinace složení pomáhá udržovat hladinu testosteronu v normě. Hodnota testosteronu má přímý vliv na tvorbu svalové hmoty, výdrž, energii, sexuální apetit a metabolismus.

Zdraví s prokázanou účinností

Distributorem produktu TestoMax je v České republice společnost Nordic Health s.r.o., která patří do skupiny SanaPharma – předního výrobce a prodejce potravinových doplňků ve Skandinávii.
Zakládáme si na kvalitě a tradici, každou složku do našich produktů pečlivě vybíráme. Ručíme za nejvyšší kvalitu svých produktů, které jsou vyrobeny bez genetické modifikace v souladu se správnou výrobní praxí (GMP).

TestoMax obsahuje několik aktivních složek.

Semeno pískavice řeckého sena:

 • Zlepšuje vývoj svalové hmoty
 • Udržuje metabolismus v normě

Zinek napomáhá k:

 • udržení normální hladiny testosteronu v krvi
 • ochraně buněk před oxidativním stresem
 • přispívá k normální plodnosti a reprodukci

Vitamín B6 napomáhá k:

 • Snížení únavy a vyčerpání
 • Regulaci hormonální aktivity
 • Udržení normální funkce nervového systému

Hořčík přispívá k:

 • normální činnosti svalů
 • ke snížení míry únavy a vyčerpání

 

Objednat TestoMax

Cena první zásilky 298 Kč 598 Kč

TestoMax 30 tobolek, doporučená denní dávka – 1 tobolka

Nákupem TestoMaxu se stanete členem programu pravidelných zásilek. Náš program je flexibilní. Program můžete přerušit nebo zrušit na naší bezplatné lince, emailem nebo poštou. Cena dalších zásilek je 598 Kč.

Nordic Health je členem skupiny SanaPharma, předního prodejce výživových doplňků ve Skandinávii. Pro více informací navštivte www.nordichealth.cz nebo kontaktujte naší bezplatnou linku 800 888 524 ve všední dny od 09:00 do 17:00 hodin nebo emailem na info@nhealth.cz.

Poštovné a balné je u nás vždy zdarma!

Máme pro vás řešení

Máme pro vás řešení: Testomax

TestoMax je doplněk stravy vyvinutý speciálně pro muže po třicítce. TestoMax má jedinečné složení, které pomáhá bojovat proti negativním příznakům mužského přechodu.

Vyzkoušet

Sleva 300 Kč na první zásilku

Poštovné vždy zdarma

Přímo do vaší schránky

Objednáte pouze zde

Pro dlouhodobé užívání

Jak testomax pomáhá?

 • Podporuje růst svalové hmoty pískavice řeckého sena
 • Pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků pískavice řeckého sena
 • Přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi zinek
 • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání vitamín B6
 • Přispívá k normální plodnosti a reprodukci zinek
 • Přispívá k normální psychické činnosti hořčík

Důležitá informace

Negativní příznaky klesající hladiny testosteronu se projevují na každém organismu jinak. V případě, že úbytek hladiny testosteronu má vážnější dopad na vaše zdraví je třeba se obrátit na lékařskou pomoc. Přípravky na doplňování testosteronu jsou klasifikovány jako medicínský produkt a nelze u nich vyloučit vedlejší účinek. Proto jsou běžně k dostání jen na předpis a jejich užívání musí být pod dohledem ošetřujícího lékaře. TestoMax je doplněk stravy na přírodní bázi, který může vašemu organismu pomoci v boji proti negativním účinkům, způsobeným úbytkem hladiny testosteronu. Při užívání TestoMaxu nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky.

Klesající hladina testosteronu

Klesající hladina testosteronu

Proč muži berou TestoMax

Může cvičení přinášet lepší výsledky?

Může cvičení přinášet lepší výsledky?

Pro silnější účinek

Také jste po třicítce nabrali na váze?

Také jste po třicítce nabrali na váze?

Klesající hladina testosteronu u mužů po třicítce

Co dělá úbytek testosteronu s mužským tělem

Co dělá úbytek testosteronu s mužským tělem

Cítíte se podrážděný a vyčerpaný?

Cítíte se podrážděný a vyčerpaný?

Klesající hladina testosteronu

Více informací o andropauze