Máte dotazy?

800 888 524

Volejte naši
bezplatnou infolinku
Po - Pá: 09 - 17:00

Jak bojovat se snižující se hladinou testosteronu

Jak bojovat se snižující se hladinou testosteronu

Víte, které vnější negativní faktory ovlivňují vaši hladinu testosteronu?

Co vlastně znamená klesající hladina testosteronu? Je zcela běžné, že s přibývajícím věkem tělo produkuje méně mužského hormonu tedy testosteronu. Většinou se tak děje po dovršení věku 30 let, protože se tělo začíná trochu jinak chovat a daleko více reaguje na způsob a styl života. Během mládí se například špatná životospráva, nedostatek spánku a stres na vašem těle hned neprojeví.

Braňte se stresu

Klesající hladina testosteronu je běžnou součástí životního cyklu a všichni muži ji dříve či později pocítí. věřte, že k dočasnému poklesu hladiny testosteronu může docházet v důsledku  vnějších negativních faktorů jako je vyšší míra stresu. Ten totiž velmi neblaze působí na celé naše tělo a odvíjí se od něj spousta dalších zdravotních problémů. Se stresem velmi úzce souvisí i špatný spánek. V dnešní uspěchané době, kdy je na každého z nás vyvíjen obrovský tlak ze všech stran, se tak velmi často a snadno necháme vystresovat, což vede mimo jiné i ke špatnému spánku. Dospělý a zdravý člověk by měl denně spát minimálně 8 hodin, pokud spíte méně či se neustále během noci budíte, nemůže si vaše tělo dostatečně odpočinout a může klesat i váš testosteron.

Pohyb je důležitý

Nedostatek pohybu se díky velkému rozmachu kancelářských prací stal problémem celé společnosti. Myslete tak na svoje zdraví a běžte si alespoň dvakrát týdně na hodinku zasportovat. Sport mimo jiné pomáhá udržovat hladinu testosteronu.

Další vhodnou obranou je doplněk  TestoMax. TestoMax pomáhá mužům přirozenou cestou lépe čelit negativním příznakům klesající hladiny testosteronu. A to proto, že jeho hlavní složkou je pískavice řeckého sena, ta pomáhá budovat svalovou hmotu a udržovat normální rovnováhu metanolismu tuků. Kromě toho také obsahuje zinek, který udržuje normální hladinu testosteronu a schopnost reprodukce.

Objednat TestoMax

Cena první zásilky 298 Kč 598 Kč

TestoMax 30 tobolek, doporučená denní dávka – 1 tobolka

Nákupem TestoMaxu se stanete členem programu pravidelných zásilek. Náš program je flexibilní. Program můžete přerušit nebo zrušit na naší bezplatné lince, emailem nebo poštou. Cena dalších zásilek je 598 Kč.

Nordic Health je členem skupiny SanaPharma, předního prodejce výživových doplňků ve Skandinávii. Pro více informací navštivte www.nordichealth.cz nebo kontaktujte naší bezplatnou linku 800 888 524 ve všední dny od 09:00 do 17:00 hodin nebo emailem na info@nhealth.cz.

Poštovné a balné je u nás vždy zdarma!

Máme pro vás řešení

Máme pro vás řešení: Testomax

TestoMax je doplněk stravy vyvinutý speciálně pro muže po třicítce. TestoMax má jedinečné složení, které pomáhá bojovat proti negativním příznakům mužského přechodu.

Vyzkoušet

Sleva 300 Kč na první zásilku

Poštovné vždy zdarma

Přímo do vaší schránky

Objednáte pouze zde

Pro dlouhodobé užívání

Jak testomax pomáhá?

  • Podporuje růst svalové hmoty pískavice řeckého sena
  • Pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků pískavice řeckého sena
  • Přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi zinek
  • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání vitamín B6
  • Přispívá k normální plodnosti a reprodukci zinek
  • Přispívá k normální psychické činnosti hořčík

Důležitá informace

Negativní příznaky klesající hladiny testosteronu se projevují na každém organismu jinak. V případě, že úbytek hladiny testosteronu má vážnější dopad na vaše zdraví je třeba se obrátit na lékařskou pomoc. Přípravky na doplňování testosteronu jsou klasifikovány jako medicínský produkt a nelze u nich vyloučit vedlejší účinek. Proto jsou běžně k dostání jen na předpis a jejich užívání musí být pod dohledem ošetřujícího lékaře. TestoMax je doplněk stravy na přírodní bázi, který může vašemu organismu pomoci v boji proti negativním účinkům, způsobeným úbytkem hladiny testosteronu. Při užívání TestoMaxu nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky.

Klesající hladina testosteronu

Klesající hladina testosteronu

Proč muži berou TestoMax

Může cvičení přinášet lepší výsledky?

Může cvičení přinášet lepší výsledky?

Pro silnější účinek

Také jste po třicítce nabrali na váze?

Také jste po třicítce nabrali na váze?

Klesající hladina testosteronu u mužů po třicítce

Co dělá úbytek testosteronu s mužským tělem

Co dělá úbytek testosteronu s mužským tělem

Cítíte se podrážděný a vyčerpaný?

Cítíte se podrážděný a vyčerpaný?

Klesající hladina testosteronu

Více informací o andropauze