Máte dotazy?

800 888 524

Volejte naši
bezplatnou infolinku
Po - Pá: 09 - 17:00

Jak bojovat s únavou?

Jak bojovat s únavou?

Před víkendem máte v práci u několika projektů uzávěrku, k tomu se od vás očekává, že se po práci budete plnohodnotně věnovat rodině a k tomu pořád dokola odkládáte setkání s přáteli? Nejraději byste ráno zůstali v posteli a pomyšlení na každodenní kolotoč vám bere ty poslední zbytky energie a prakticky pořád cítíte únavu a ospalost během celého dne? Možná vás dostihla chronická únava a vy tak fungujete jen na půl plynu.

Pokud dlouhodobě fungujete bez odpočinku a hromadí se vám povinnosti a úkoly, dostanete se dříve nebo později do začarovaného kruhu únavy. Nejenom, že vám samotná aktivita bere ještě více energie než obvykle, ale snižuje se vám výkonnost a o kvalitně odvedené práce se raději ani nebavme. Jak z toho ven?

Možností je překvapivě mnoho a s většinou si poradíte sami. Čím tedy začít? Pojďme se podívat na nejklasičtější prohřešky, kterými si sami komplikujeme duševní a fyzickou pohodu.

Nedostatek spánku je jedním z nejčastějších důvodů, proč se nám přes den nedostává energie a brzy se začneme cítit unaveni. Receptem na kvalitní spánek je vstávání ve stejný čas každý den, bez ohledu na pracovní nebo víkendové dny a s usínáním to platí obdobně. Současně se doporučuje nedávat si ani poobědové šlofíky. Na čerstvém vzduchu se usíná nejlépe, to ví každý, kdo někdy strávil noc pod širákem. Pro začátek postačí, když si před spaním pořádně vyvětráte.

Dalším věcí, kterou je dobré sledovat je pravidelnost stravování. Snídaně je chodem, který se nedoporučuje vynechávat. Dodá energii na celé dopoledne a zároveň v pozdějších hodinách nenutí tělo doplňovat nesmyslně vysoké objemy kalorií.

Nezapomeňte, že s únavou a úzce souvisí i nedostatek pohybu a nadváha. Ať už je vaší výmluvou nedostatek času nebo chuti, alespoň k několika hodinám fyzické aktivity a nepřejídání se dokáže donutit prakticky kdokoliv. Trocha pohybu dokáže z dlouhodobého hlediska výrazně pomoct s boji s únavou.

Poslední věcí, nad kterou se vyplatí seriózně zauvažovat, je dostatek, či nedostatek vitamínů. Přesné hodnoty si sami nezměříte, ale podpořit své tělo vitamíny proti únavě lze rozhodně doporučit.

Objednat TestoMax

Cena první zásilky 298 Kč 598 Kč

TestoMax 30 tobolek, doporučená denní dávka – 1 tobolka

Nákupem TestoMaxu se stanete členem programu pravidelných zásilek. Náš program je flexibilní. Program můžete přerušit nebo zrušit na naší bezplatné lince, emailem nebo poštou. Cena dalších zásilek je 598 Kč.

Nordic Health je členem skupiny SanaPharma, předního prodejce výživových doplňků ve Skandinávii. Pro více informací navštivte www.nordichealth.cz nebo kontaktujte naší bezplatnou linku 800 888 524 ve všední dny od 09:00 do 17:00 hodin nebo emailem na info@nhealth.cz.

Poštovné a balné je u nás vždy zdarma!

Máme pro vás řešení

Máme pro vás řešení: Testomax

TestoMax je doplněk stravy vyvinutý speciálně pro muže po třicítce. TestoMax má jedinečné složení, které pomáhá bojovat proti negativním příznakům mužského přechodu.

Vyzkoušet

Sleva 300 Kč na první zásilku

Poštovné vždy zdarma

Přímo do vaší schránky

Objednáte pouze zde

Pro dlouhodobé užívání

Jak testomax pomáhá?

  • Podporuje růst svalové hmoty pískavice řeckého sena
  • Pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků pískavice řeckého sena
  • Přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi zinek
  • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání vitamín B6
  • Přispívá k normální plodnosti a reprodukci zinek
  • Přispívá k normální psychické činnosti hořčík

Důležitá informace

Negativní příznaky klesající hladiny testosteronu se projevují na každém organismu jinak. V případě, že úbytek hladiny testosteronu má vážnější dopad na vaše zdraví je třeba se obrátit na lékařskou pomoc. Přípravky na doplňování testosteronu jsou klasifikovány jako medicínský produkt a nelze u nich vyloučit vedlejší účinek. Proto jsou běžně k dostání jen na předpis a jejich užívání musí být pod dohledem ošetřujícího lékaře. TestoMax je doplněk stravy na přírodní bázi, který může vašemu organismu pomoci v boji proti negativním účinkům, způsobeným úbytkem hladiny testosteronu. Při užívání TestoMaxu nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky.

Klesající hladina testosteronu

Klesající hladina testosteronu

Proč muži berou TestoMax

Může cvičení přinášet lepší výsledky?

Může cvičení přinášet lepší výsledky?

Pro silnější účinek

Také jste po třicítce nabrali na váze?

Také jste po třicítce nabrali na váze?

Klesající hladina testosteronu u mužů po třicítce

Co dělá úbytek testosteronu s mužským tělem

Co dělá úbytek testosteronu s mužským tělem

Cítíte se podrážděný a vyčerpaný?

Cítíte se podrážděný a vyčerpaný?

Klesající hladina testosteronu

Více informací o andropauze